Hurda Pirinç Sarı Fiyatları

Hurda Pirinç Sarı Fiyatları

 

Hurda Pirinç Sarı Fiyatları  Demta Hurda Metal Olarak, İstanbul hurdacılık başta olmak üzere tüm marmara bölgesinden Hurda Pirinç alımı yapmaktayız. Firmamız geri dönüşümün ülkemize ve dünyaya sağlamış olduğu katkının bilince olarak hareket etmektedir. Yeriniz de hizmet veren Demta Hurda Metal güçlü ve hızlı ekibi sayesin de hurdaların geri kazanılmasını sağlamaktadır. Güncel Hurda Pirinç fiyatları için bizlere 0536 886 2399 nolu satın alma hattımızdan veya mail adresimizden ulaşabilir, Hurda Pirinç için fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Araiş MS-70 fiyatı 43,00 TL/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64 fiyatı 42,50 TL/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça fiyatı 36,50 TL/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı fiyatı 35,50 TL/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk fiyatı 32,00 TL/Kg
Hurda Su Saati fiyatı 31,50 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör fiyatı 31,50 TL/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş fiyatı 58,50 TL/Kg

Demta Hurda Metal olarak her zaman en yüksek kurdan Hurda Pirinç almakta olup, ücretsiz ekspertiz ve nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hurda Pirinç için ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir, Hurda Pirinç durumu ve değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

hurda sarı fiyatları
Hurda Pirinç Sarı fiyatları

Diğer metaller gibi pirinç de süresiz olarak geri dönüştürülebilir. Aslında, bu alaşım dünyadaki en geri dönüştürülmüş metallerden biridir, çünkü geri dönüşüm, ham maddeden yeni pirinç yapmaktan çok daha düşük maliyetlidir. Pirinç parçalarının geri dönüşümü sadece bir birey için sorun yaratır, çünkü çoğu geri dönüşüm merkezi, çoğunlukla çelik ve hurda alüminyum olmak üzere yiyecek ve içecek paketlemede kullanılan metallere odaklanır. Normalde pirinç geri dönüşüm için biraz daha uzağa bakmak gerekir. Artı tarafta, eski pirinç hurda eşyalarınızı genellikle satabilirsiniz, böylece yeşile dönerken biraz ekstra para kazanabilirsiniz.

Pirinç Çeşitleri:

 

Kırmızı Pirinç
Sarı Pirinç
torna talaşı
70/30 Pirinç
Comp Brass
Çubuk Pirinç
Geri Akışlar
Mermi Kabukları / Muhafazaları
Kirli Pirinç
Sert Pirinç

Pirinç kendi başına basit bir metal değildir; bakır, çinko ve diğer metallerin bir kombinasyonudur. Ancak, çok yaygındır, kendi metal olarak tanımlanır.

Pirinç tekrar tekrar geri dönüştürülebilir ve yeni pirinç haline getirilebilir. Bu, yeni bakır ve çinkodan pirinç yapmaktan çok daha verimli ve ekonomiktir. İngiltere gibi bazı ülkeler pirinç imalatlarında yaklaşık% 100 pirinç hurdası kullanıyor.

İstanbul hurdacılık işlerinde hurda, hurdacılık, hurda alüminyum işlerinde bir numarayız bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Pirinç, Bakır ve Çinko’dan oluşan parlak altın renkli bir alaşımdır . Pirinç, bronz veya çinko ile karşılaştırıldığında çok dövülebilir bir metaldir ve düşük erime noktası (900-940 Deg Santigrat) nedeniyle, çok sayıda ev tipi uygulamada kullanılmasına neden olan kullanımı kolay bir metaldir.

Pirinç rengi, alaşımdaki çinko hacmine göre belirlenir, daha çinko ise daha açık renkli bir metal oluşturur. Çinko seviyeleri arttıkça, ortaya çıkan alaşım çok yumuşaktır ve en yumuşak pirinç tipleri (beyaz pirinç) genel kullanım için çok kırılgandır.

İşlene bilirliğini arttırmak için genellikle pirinç üzerine kurşun veya silikon eklenir. İçinde silikon bulunan pirinç, güvenlik sorunları ve kirlenme nedeniyle kurşunlu pirinç hurdasıyla karıştırılamaz. Bizlere danışmadan Hurda Pirinç satmayın, Demta Hurda Metal olarak sizlere hizmet etmek bizlere gurur vermektedir.

İstanbul hurdacılık olarak  hem hurda alım satım işleri için hem de Hurda Pirinç Sarı Alımı ve Satımı hakkında bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızdan ya da 05327001284 numaradan ulaşabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir