Hurda Kablo

Hurda Kablo

Kablo içinde bulundurduğu çeşitli metallerle nedeniyle bir çok üretim ve kablolama sistemlerinde kullanılmaktadır, Bu sektörler arasında, Otomotiv Sanayi, Makine Üretimi, İnşaat, Elektrik, Elektronik, Enerji ve bir çok farklı sektörde alt yapı ve kablolamada sistemlerinde tercih edilmektedir.
Kablo yukarıda saymış olduğumuz alanlarda fazlaca kullanılması, İçerdiği metallerin fiyat olarak pahalı olması ve çevre olan etkileri sebebiyle geri dönüşüm için önemli bir rol oynamaktadır.

Bakır, Çinko ve çelikten yapılan kabloların hurdaya ayrılmasıyla birlikte geri dönüşüm süreci başlar ve tesislerimize gelen kablo dış yüzeyinden temizlenerek İstanbul hurda metal kısmı tekrar dönüştürülmektedir..

İstanbul hurdacılık Bu metallere ilave olarak dış yüzeyinden ayrılan plastik aynı şekilde cinsi ve özelliğine göre sınıflandırılıp geri kazanımı sağlanmaktadır.

Değerli çözüm ortaklarımız, Elinizde atıl durumda olan kabloları firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanarak cinsini, özelliklerini ve içeriği metal yoğunluğunu ölçtürerek kablo hakkında bilgi sahibi olabilir, böylelikle potansiyel fiyatını öğrenmiş olursunuz. Demta Hurda Metal olarak hurda alım satım işlerinizi yapmaktayız istanbul hurdacılık ağır vererek doğayı daha iyi bir yaşam alanı yapmak için çalışıyoruz bütün hurdalarınıza toptan talibimiz bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız

Hurda Kablo Alım Satım

Kablo ya da bir diğer deyişle kablo hurdası elektrik, elektronik ve sanayide kullanılan her türlü kabloların hurdalarına verilen genel bir isim olmakla beraber özellikle hurda kabloların içinde bulunan bakır nedeniyle hurda kablo fiyatları oldukça önemli bir arama maddesi olarak göze çarpmaktadır. Piyasa genelinde hurda kablolara en iyi fiyatı verirken, her türlü kablo hurdası alımını müşteri adresinden yaparak geri dönüşüm sirkülasyonu içerisine sokmaktadır. Bu yönde sektörde sık olarak kullanılan kablo soyma yöntemini de kullanan firmamız hurdaların doğaya ve insanlara zarar vermeden geri dönüşüme katılması hususunda verdiği çok değerli hizmetle de ön plana çıkmaktadır. Kablo geri dönüşüm aynı zamanda kablo soyma hizmeti sayesinde maddenin kilosunun saf olarak ölçülmesi için de oldukça önemlidir.

Bir Diğer Hizmetlerimize Göz Atmak İsterseniz;

Hurda İnşaat Demiri
Hurda Demir Alımı
Bakır Hurda ve Çeşitleri
Hurda Pirinç Sarı Alımı ve Satımı
Hurda Alüminyum

İstanbul hurdacılık olarak  hem hurda alım satım işleri için hem de Hurda Kablo hakkında bilgi almak için bizlere iletişim sayfamızdan ya da 05327001284 numaradan ulaşabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir